Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (21-27 sierpnia)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dwadzieścia nowych produkcji ujrzymy w przeciągu siedmiu dni w sklepie Xbox.

Ten tydzień jest dość obfity jeśli chodzi o nowe tytuły, jednak większość z nich to produkcje od twórców gier niezależnych. Wśród dwudziestu premier znajdziemy kilka perełek, które warto wyróżnić i zainteresować się nimi.

Silnik Frosbite został w Madden NFL 18 użyty po raz pierwszy, co znaczy, że gra dostarcza nowe wrażenia i lepszą jakość rozgrywki. Posiadacze EA Access mogą już korzystać z wcześniejszego dostępu, aby sprawdzić tegoroczną odsłonę i podziwiać fotorealistyczne stadiony i perfekcyjnie odwzorowanych zawodników.

Path of Exile w najbliższy piątek ukaże się w sklepie Xbox, również z pakietem startowym w cenie 69,99 złotych. Autorskie Action RPG Online od studia Grinding Gear Games zostało ciepło przyjęte po ostatniej becie, także dlatego, że gra opiera się na modelu free-to-play z mikropłatnościami. Grę cechuje świetny system kształtowania postaci, którymi stawimy czoła mrocznym potworom w krainie Wraeclast.

Fani motoryzacji i szybkich bolidów doczekają się nowego sezonu F1 2017. Nowa odsłona posiada bardzo rozbudowaną scieżkę 10-letniej kariery i nowy tryb Mistrzostw. Jak zapewniają twórcy, F1 2017 jest najbardziej kompletną i ekscytującą grą F1 w historii.

The Escapists znają prawie wszyscy, głównie dlatego, że gra pojawiła się kilka miesięcy temu w ofercie Games with Gold. Druga odsłona ponownie zabiera nas do zakładu karnego, z którego musimy wydostać się za wszelką cenę. The Escapists 2 oferuje również 4-osobowy tryb kooperacyjny (online i lokalny), dzięki czemu uciekniemy z więzienia w ekipie!

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Madden NFL 18 – 22 sierpnia


The Escapists 2 – 22 sierpnia


Rivals of Aether 1.0 – 22 sierpnia


SwapQuest – 22 sierpnia


Duck Game – 22 sierpnia


Super Comboman – 22 sierpnia


Spartan – 23 sierpnia


Masquerada: Songs and Shadows – 23 sierpnia


The Escapists 2 – 23 sierpnia


Knock-Knock – 23 sierpnia


Blacksea Odyssey – 23 sierpnia


AeternoBlade – 23 sierpnia


BLEED – 24 sierpnia


Path of Exile – 25 sierpnia


Mages of Mystralia – 25 sierpnia


Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy – 25 sierpnia


Absolute Drift: Zen Edition – 25 sierpnia


F1™ 2017 – 25 sierpnia


Battle Of The Bulge – 25 sierpnia


Eventide 2: The Sorcerer’s Mirror – 25 sierpnia

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: