Premiery gier w tym tygodniu (19 – 25 czerwca)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

8 nowych tytułów pojawi się w najbliższych dniach na konsoli Xbox One.

Każdy nowy tydzień to kolejna porcja gier, a w najbliższych dniach ujrzymy osiem zróżnicowanych tytułów. Które warto wyróżnić?

Swoją premierę w końcu otrzyma Get Even od Bandai Namco Entertainment, które zobaczyć mieliśmy już 26 maja, jednak przesunięto jej datę z powodu ataków terrorystycznych w Manchesterze. Gra łączy ze sobą elementy gry przygodowej, horroru i FPS. Nie pamiętając nic budzimy się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Jedyne co zostało w naszej pamięci to przyjaciółka przywiązana do krzesła z bombą na klatce piersiowej. My zaś korzystamy z najnowszej technologii, aby sięgnąć w głąb naszego umysłu i poznać tajemnicę śmierci dziewczyny.

Znalezione obrazy dla zapytania get even

 

Dead by Daylight oferuje sieciową, survivalową rozgrywkę w stylu Friday the 13th: The Game. W potyczkach bierze udział pięciu zawodników, z czego jeden staje się łowcą. My staramy się uciekać i zastawiać pułapki na polującego na nas olbrzyma w masce. Co ciekawe, będąc prześladowcą widzimy oczami bohatera, a jako walczący o życie spoglądamy na wydarzenia w trzeciej osobie. W grupie warto współpracować, ale pamiętajcie, że w każdej chwili możecie zostać zdradzeni.

Warto zaznaczyć, że w tym tygodniu pojawi się kolejna produkcja oferująca system free-to-play. Dungeon Defenders II jest grą sieciową do 24 graczy. Opiera się na znanym systemie starć tower defense, w którym stawiamy czoła kolejnym falom wrogich jednostek.  Pojawił się również tryb rywalizacji, gdzie w pięcioosobowej drużynie staramy zwalczyć Naszych przeciwników.

Fani kolorowych przygodówek mogą bez wahania sięgnąć po Broken Age. Jej klasyczna rozgrywka opiera się na zbieraniu przedmiotów czy prowadzeniu rozmów, odkrywając kolejne zagadki. Gra opowiada historię dwóch młodych osób – Velli i Shaya. Oboje chcą wyrwać się z miejsca, w którym mieszkają.

Gracze Dead Rising 4, którzy posiadają przepustkę sezonową, otrzymają kolejne DLC oferujące grę w minigolfa. Do turnieju zaprosimy maksymalnie trzech znajomych, ale możemy bawić się również samodzielnie. Celując w kolejne dołki golfowe odblokujemy nowe kije, piłki oraz stroje.

Kompletne zestawienie premier wraz z zwiastunami możecie sprawdzić poniżej:

Dead Rising 4: Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf – 20 czerwca

Dead Rising 4 Screenshot


Dead by Daylight – 20 czerwca


Dungeon Defenders II – 20 czerwca


Super Bomb Rush! – 21 czerwca


Broken Age – 23 czerwca

Get Even – 23 czerwca


Grim Legends 2: Song of the Dark Swan – 23 czerwca


Chess Ultra – 23 czerwcaAutor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: