Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (18-24 września)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wiele ciekawych tytułów ujrzymy w najbliższych dniach na Xbox One. Czego nie możecie przegapić?

Nowy tydzień w świecie Xbox przynosi kolejne tytuły, na które czekają miliony graczy. We wrześniu znajdziemy wiele ciekawych produkcji, a wśród nich zobaczymy również ekskluzywny tytuł na platformę Xbox. W najbliższych dniach poznamy aż czternaście nowych gier. Które z nich warto wyróżnić?

Fani wyścigowych gier wideo zadowolą się w najbliższy piątek drugą odsłoną Project Cars. Choć większość z nich czeka zapewne na Forzę Motorsport 7, to może znajdą się zwolennicy tej mniej popularnej produkcji od Slightly Mad Studios. W Project Cars 2 znajdziemy 180 licencjonowanych aut, dynamiczne efekty fizyczne nawierzchni i pogody w czasie rzeczywistym (LiveTrack 3.0), wyścigi na lodzie, szutrze i błocie, a także nowe sporty motorowe (IndyCar, wyścigi na torze owalnym, Rallycross).

Tego samego dnia czekać będzie tytuł dla miłośników gier z bohaterami klocków Lego. Przy okazji premiery najnowszego filmu The LEGO Ninjago Movie, ujrzymy w sklepie Xbox grę pod tym samym tytułem, za którą ponownie stoi Traveller’s Tales. Zręcznościowa platformówka zabiera nas do Ninjago City, gdzie ratować będziemy miasto i mieszkańców przed niecnym Lordem Garmadonem.

Bohaterowie Marvela i Capcomu łączą siły, aby walczyć razem w Marvel vs. Capcom: Infinite. Po raz kolejny wcielimy się w znanych herosów, aby pokonać panujące zło. Tym razem jest to Jedah Dohma, usiłujący przejąć kontrolę nad światem naszych superbohaterów. Celem dwuwymiarowej bijatyki jest odnalezienie Infinity Stones, czyli kamieni nieskończoności.

W ten weekend mogliśmy również wypróbować Raiders of the Broken Planet w otwartej becie. RotBP to gra akcji, wydana przez Mercury Steam Entertainment i zmierzająca jeszcze w tym tygodniu m.in na Xbox One. Utrzymana w klimatach science-fiction strzelanka, pozwala na rozgrywkę sieciową oraz singleplayer. Ten pierwszy tryb jest jednak tym najważniejszym, gdzie toczone są bitwy między dwiema frakcjami.

Pełne zestawienie premier przedstawiamy poniżej wraz z ich zwiastunami:

Marvel vs. Capcom: Infinite – 19 września


Blackguards 2 – 19 września


Super Hydorah  – 20 września


Morphite  – 20 września


Raiders of the Broken Planet  – 22 września


Project CARS 2  – 22 września


LEGO NINJAGO Movie  – 22 września


SEUM: Speedrunners from Hell  – 22 września


The Coma: Recut  – 22 września


Ink  – 22 września


Caveman Warriors  – 22 września


Revolve  – 22 września


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: