Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (16-22 października)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co znajdziemy w sklepie Xbox w tym tygodniu? Osiem nowych premier, a wśród nich wiele długo oczekiwanych gier tego roku.

Jak co tydzień do biblioteki gier na Xbox One dołączają nowe produkcje, a w najbliższych dniach znajdziemy osiem ciekawych premier. Wśród nich kilka produkcji, na które czekało wielu graczy, więc poniżej przybliżamy kilka z nich, zaś na końcu tego wpisu znajdziecie całe zestawienie wraz z ich zwiastunami.

W najbliższy wtorek znajdziemy w sklepie Xbox kolejną odsłonę przygód bohaterów z miasteczka South Park. South Park: The Fractured but Whole tworzone przez Ubisoft zaoferuje 12 klas superbohaterów, którzy dysponują supermocami polegającymi na uwalnianiu gazów. Ponownie znajdziemy tu ulepszony turowy system walki, z znany z części Kijek Prawdy.  Sporo dobrej zabawy i humoru gwarantowane dla wszystkich fanów South Park i taktycznych gier RPG. Kupując pełną wersję, gracze otrzymają bezpłatnie pierwszą odsłonę Kijek Prawdy.

Na konsoli Xbox One znajdziemy w tym tygodniu tytuł Elex od Piranha Bytes i THQ Nordic. Jest to RPG osadzony w mrocznym, futurystycznym i postapokaliptycznym świecie. Przenosząc się na planetę Magalan wcielamy się w rolę Jaxa. Na Magalanie doszło wcześniej do katastrofy, gdzie uderzył meteoryt. To on dostarczył na planecie nowy pierwiastek, znany jako tytułowy elex. Od tego czasu toczą się o niego walki, gdyż jest niezbędny do produkcji nowych broni oraz magii.

Niebawem pojawić ma się na rynku nowy leader symulatorów agrarnych, będący konkurencją dla popularnego Farming Simulator. Triangle Studios już wkrótce wyda własny, rolniczy symulator o nazwie Real Farm, który zaoferuje sporo zabawy dla fanów wielkich maszyn i hodowli. Jego premiera odbędzie się 20 października i na start otrzyma wsparcie dla konsoli Xbox One X, wyświetlając obraz w formacie Ultra HD.

Dungeons 3 to trzecia odsłona serii, łącząca cechy ekonomicznej strategii i wojennego RTS-a. Ponownie wcielamy się w czarny charakter, którym jest Władca Podziemi. Jego władza jest dla niego jednak niewystarczająca, więc kolejnym celem jest panowanie na powierzchni świata. Towarzyszy mu przy tym Thalya – kapłanka mrocznych elfów. Oprócz kampnii, otrzymujemy także sieciowe rozgrywki w trybie kooperacji lub rywalizacji.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

South Park: W tył ku akcji  (17 października)


The Jackbox Party Pack 4  (17 października)


Dungeons 3  (17 października)


Rogue Trooper Redux  (17 października)


TorqueL -Physics Modified Edition  (17 października)


Real Farm  (20 października)


Abyss: The Wraiths of Eden  (20 października)

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: