Premiery gier w tym tygodniu (10 – 16 lipca)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Lista nowości, które zobaczymy w tym tygodniu w sklepie Xbox.

Każdy nowy tydzień to kolejna porcja gier, a w najbliższych dniach ujrzymy siedem zróżnicowanych tytułów. Które warto wyróżnić?

Jedną z produkcji jest Runbow i jak wiemy, jest to produkcja bezpłatna w ramach abonamentu Xbox Live Gold. Gra świetnie sprawdzi się w kooperacji i rywalizacji na jednej kanapie. Jednym z podstawowych trybów jest wyścig, przy czym nie wystarczy tylko biec do mety, lecz należy bacznie obserwować dynamicznie zmieniające się kolory w tle. One uruchomiają lub wyłączają platformy, po których trafimy do celu. Nie zabrakło także trybu, gdzie walczymy z innymi o przetrwanie na arenie, a reszta graczy ląduje w przepaści.

Runbow Screenshot

 

Świetnie zapowiadającą się przygodówkę Black The Fall zobaczymy już we wtorek. W niej wcielamy się robotnika komunistycznego państwa totalitarnego, który chce odzyskać swoją wolność i uciec od przymusowej pracy. Jak zawsze wokół panuje niebezpieczeństwo i nie można ufać nikomu, nawet mieszkańcom miasta. Black the Fall posiada elementy gry logicznej i nie jeden raz przyjdzie rozwiązać nam zagadki i łamigłówki. Specyfiką gry jest czarno-biała oprawa graficzna, wyróżniając jedynie czerwony kolor.

Podobny obraz

 

14 lipca na Xbox One wyląduje Serial Cleaner, którego już jutro przeczytacie u nas jego recenzję. Wcielając się w mobilnego czyściciela utajnimy przebieg zdarzeń psychopatycznego mordercy. Świetna sceneria w stylu retro i kryminalny klimat potrafi wciągnąć na wiele godzin. Twórcy wykorzystali tu ciekawy system Real-Word Data, dzięki czemu w grze pojawi się ta sama pora dnia, która aktualnie będzie u nas podczas ogrywania tytułu.

Fani Minecraft i gier od Telltale doczekają się drugiego sezonu i pierwszego odcinku Minecraft: Story Mode. Bohaterem sequela jest ponownie Jesse, który odnalazł odnalazł magiczną rękawicę, przy czym jego ręka w niej utknęła. Jeżeli graliście w pierwszy sezon, to Wasze decyzje zostaną standardowo przeniesione. Całość opowieści zostanie podzielone na pięć odcinków.

Kompletne zestawienie premier wraz z zwiastunami możecie sprawdzić poniżej:

Hunting Simulator – 11 lipca


 

Minecraft: Story Mode Season Two – Episode 1 – 11 lipca

 

Hunting Simulator – 11 lipca

 

Black The Fall – 11 lipca

 

Iron Crypticle – 12 lipca

 

Serial Cleaner – 14 lipca

 

Deadcore – 14 lipca

 

Runbow – 16 lipca

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: