Premiery gier w tym tygodniu (07 – 13 sierpnia)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowości wśród gier, które zobaczymy w tym tygodniu w sklepie Xbox.

Każdy nowy tydzień to kolejna porcja gier, lecz w najbliższych dniach ujrzymy niewiele tytułów na Xbox One, gdyż czeka nas jedynie pięć zróżnicowanych produkcji. Które warto wyróżnić?

8 sierpnia swoją premierę będzie mieć drugi sezon Batmana – The Telltale Series o nazwie The Enemy Within. Dalszy ciąg przygód Bruce’a Wayne’a zostanie tak samo jak jedynka, podzielona na pięć odcinków. Gotham City nie zaznaje spokoju, gdyż do miasta powraca The Riddler, czyli człowiek zagadka. Nie zabraknie problemów dostarczonych przez Jokera, który jest odwiecznym wrogiem naszego bohatera.

Batman: Enemy Within Screenshot

W najbliższy wtorek Blackhole zostanie wydane w kompletnej edycji, która została zaktualizowana o wszystkie pakiety DLC, łącząc w sumie ponad 130 poziomów. BLACKHOLE: Complete Edition to niełatwa platformówka, utrzymana w komediowym stylu science-fiction. Ponad 15 godzinna historia opowiada o załodze statku kosmicznego, który uległ katastrofie wpadając do czarnej dziury. Aby uratować resztę członków podróży, trzeba zmierzyć się z wieloma łamigłówkami czy pułapkami.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Blackhole: Complete Edition (8 sierpnia)


Mega Man Legacy Collection 2 (8 sierpnia)


Masquerada: Songs and Shadows (8 sierpnia)


Batman: The Enemy Within – The Telltale Series (8 sierpnia)


Jump, Step, Step (11 sierpnia)

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: