Premiera Road 96 już w kwietniu!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gry niezależne stają się coraz bardziej popularne ze względu na pomysłowość ich twórców. Czy też tak będzie w przypadku Road 96?

Jeśli lubicie piękną i szaloną przejażdzkę, to Road 96 przypadnie Wam do gustu. Ciekawe miejsca, nietypowe postacie i ciągle zmieniająca, skupiająca się na opowieści przygoda zainspirowana twórczością Tarantino, braci Coen i Bonga Joon-ho.

Jako nastolatka uciekamy z autorytarnego państwa, a podejmowane przez nas decyzje będą miały wpływ na zakończenie. Road 96 jest grą przygodową w której generowane procedularnie wydarzenia niekiedy nas zaskoczą. Łączy w sobie akcje, eksploracje jak i melancholijne refleksje. Zachwycająca strona wizualna to jedno ale nie mogło zabraknąć również bogatej ścieżki dźwiękowej, na której znajdują się hity z lat 90.

Zobacz także: Promocja gier z otwartym światem!

Ubiegłoroczna premiera na PC jak i Nintendo została bardzo dobrze przyjęta. Gra zdobyła pięć nagród na gali Pégases Awards w kategoriach: najlepsza gra niezależna, więcej niż gra wideo, najlepsza dostępność, najlepszy projekt dźwięku i najlepszy projekt narracji.

Premiera gry odbędzie się 14 kwietnia na Xbox One i Xbox Series X|S.

 

Źródło: materiały prasowe

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: