Polowanie na Predatora w Ghost Recon czas zacząć. Nowa darmowa misja jest dostępna dla wszystkich

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa zawartość pojawi się bezpłatnie w Tom Clancy’s: Ghost Recon Wildlands, a wrażenia z rozgrywki spotęguje postać legendarnego Predatora.

Ubisoft podzielił się dziś informacją o nawiązaniu współpracy z firmą FoxNext Games, czego efektem jest między innymi dostarczenie kolejnego wyzwania w grze Tom Clancy’s: Ghost Recon Wildlands. Kooperacyjna zabawa będzie tym razem polegała na polowaniu filmowej legendy – Predatora. Zasady podobne są niczym do historii opowiedzianej w produkcji z 1987 roku. Grupa komandosów znajdująca się w głębi dżungli trafia na nieznanego łowcę, którego celem jesteśmy my.

Znalezione obrazy dla zapytania wildlands predator

Nowa zawartość dostarcza także nowe wyposażenie i bronie, hełm inspirowany postacią Predatora, nadgarstkowe ostrza do brutalnego mordu oraz nową klasę Predator w trybie PVP. Wszystko to otrzymają posiadacze gry bez dodatkowych opłat już jutro.

Chcecie zobaczyć jak wygląda rozgrywka upamiętniająca 30. rocznicę premiery pierwszego filmu z serii Predator? W Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands pojawi się mnóstwo unikatowej zawartości związanej z Predatorem, zarówno w podstawowej wersji, jak i trybach PvP Ghost War, a szczegóły zobaczycie w materiale promocyjnym.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: