Możliwość pre-orderu na Xbox One X ruszy w niedziele

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wszelkie zagraniczne serwisy zapewniają o uruchomieniu zamówień przedpremierowych po konferencji Gamescom.

Gracze wyczekujący składania zamówień na nową konsolę One X w końcu doczekają się tej możliwości. Główną ciekawostką jest oficjalna cena urządzenia w Polsce, a także informacja o ewentualnych zestawach oferujących dodatkowe gry czy akcesoria.

Phil Spencer zapytywany wielokrotnie o odblokowaniu opcji pre-orderów odpowiada, że wie jak niecierpliwi są fani konsoli Xbox One X i niebawem zdradzi długo trzymaną tajemnicę. Prasowe odziały największych sklepów zagranicznych dały już znać, że zamówienia ruszą po konferencji dla dziennikarzy na Gamescom.

Jak wynika z powyższego tweeta, w niedzielę poznamy wszelkie szczegóły na temat pre-orderów i mają być dostępne w ten sam dzień. Nie tylko GameStop udostępnił powyższą wiadomość, ale również Amazon czy Tom Warren z The Verge, który wcześnie potwierdza wszelkie nieoficjalne pogłoski.

Sami z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie polskiej ceny od Microsoftu i Xbox Polska, gdyż do premiery konsoli Xbox One X zostały jedynie 82 dni.

Dajcie znać, czy decydujecie się na przedpremierowe zamówienie Projectu Scorpio?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: