Pre-ordery Project Scorpio?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp
Phil Spencer odpowiada na kolejne pytania.

Wiemy wszyscy jakim gorącym tematem jest nowa konsola Microsoftu pod tymczasową nazwą Project Scorpio. Informacje o niej są mocno strzeżone i nie wiemy o niej bardzo wiele. Na wszystko przyjdzie czas, czyli zapewne poczekamy do czerwcowego E3.

Pytania o Scorpio sięgają nawet samych pre-orderów. Wielki hype wokół konsoli sprawia, że gracze chętnie zarezerwują sobie najnowszy sprzęt Xbox.

» Zobacz również: Phil Spencer gra już na Project Scorpio
Widać Phil Spencer nie chce namawiać do jego zakupu zanim nie pokaże działających na nim gier jak i samego sprzętu. Jest to właściwe podejście do konsumenta, a sam szef Xbox stara się być fair wobec graczy.

Wczoraj Spencer sprecyzował się co do zamówień przedpremierowych odpowiadając na jedno z kolejnych pytań pre-orderów. Tyczy się ono kaucji, za które Microsoft rezerwowałby nową konsolę.


Phil Spencer w odpowiedzi napisał, że nie planuje takiego systemu sprzedaży, a fakt chęci wcześniejszych zamówień bardzo go cieszy. Po raz kolejny podkreśla, że największym dowodem jest pokaz gier.

Już wkrótce dowiemy się jak mocny jest Project Scorpio i jak dobrze wyglądają na nim gry.

» Zobacz również: Project Scorpio nie będzie konkurował z mocnymi komputerami PC

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: