Przygotuj się na promocje Black Friday w sklepie Xbox!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Odliczanie czas zacząć. Sprawdźmy co znajdziemy w tegorocznej, wielkiej wyprzedaży Czarnego Piątku.

Czarny Piątek to od lat największe święto amerykańskich sprzedawców i łowców okazji, gdzie znajdziemy wiele przecenionych produktów. Microsoft także bierze w nim udział i zapowiada wiele promocyjnych cen na Xbox Live Gold i oczywiście na gry wideo. Jeśli chodzi o miesięczny, złoty abonament, będzie on dostępny za złotówkę i pozwoli skorzystać z dodatkowej zniżki na oferowane tytuły (od 16 listopada). Warunkiem jego zakupu jest brak posiadania aktywnej subskrypcji XBL. W tym roku znajdziemy jeszcze jedną niespodziankę: Xbox Game Pass także w cenie 1 złotego za miesiąc członkostwa.

Posiadając Live Gold można skorzystać z oferty Black Friday nawet cztery dni wcześniej, tj. od 17 listopada. Tak jak w minionym roku, na liście super przecen ma znaleźć się ponad 500 tytułów na konsolę Xbox One i Xbox 360, a gracze mają zaoszczędzić na nich nawet 67%.

Tydzień później, czyli od 23 listopada pojawią się także dodatkowe rabaty na 3 i 6 miesięcy abonamentu Xbox Live Gold, oszczędzając około 40 złotych (10$) przy zakupie w sklepie Xbox.

Amerykanie skorzystają najbardziej i mogą zakupić w sklepie Microsoftu konsolę Xbox One S w cenie 189$ (około 700 złotych) lub inne akcesoria w niższych cenach, jak np. Xbox Elite Wireless Controller czy zestaw słuchawkowy Stereo Headset.

My jak zawsze przygotujemy zestawienie cen na polskim rynku, a jeśli chcecie podejrzeć jak wyglądały promocje Czarnego Piątku w zeszłym roku, to zapraszamy Was tutaj.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: