Poznaj bohaterów Far Cry 5

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Do sieci trafiła grafika promocyjna z kolejnej gry od Ubisoftu.

Wcześniej krążyły doniesienia o tym, że sequel Far Cry 5 przeniesie nas w westernowy klimat. Najnowsze materiały zaprzeczają tym plotkom, a nowa grafika rzuca cień na motyw kampanii. Potwierdziły się jednak informacje o miejscu historii, która ma miejsce w stanie Montana w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Jutro dowiemy się jeszcze więcej, gdyż Ubisoft zaprezentuje nam oficjalny zwiastun nowej części Far Cry.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

Jak widzimy, powyższa grafika inspirowana jest Ostatnią Wieczerzą Leonarda da Vinci. Znajdziemy na niej bohaterów, a główny przeciwnik siedzi na środku stołu, otaczając się uzbrojoną szajką. Przed nim leży księga niczym Pismo Święte, kielich i chleb. Wszystko ułożone zostało na przerobionej fladze amerykańskiej, która może być znakiem rozpoznawczym protagonisty. Oprócz niej, przed kościołem wisi kolejna, mająca symbol krzyża. Przy stole znajdziemy mnóstwo broni palnej i wilka z namalowanym krzyżem między oczami.

Z przedstawionych postaci wyróżnić możemy kobietę w białej sukni i z welonem, lub wiankiem na głowie, przypominając pannę młodą. Przed stołem siedzi skazaniec, mający na plecach wypisane „grzesznik”.

Zauważyć na tle możemy płonący budynek oraz latające samoloty, których wcześniej nie spotkaliśmy w serii Far Cry.

Fabuła zdaje się mieć mocno religijny motyw, gdzie siedzący na środku mężczyzna może określać się boskim władcą lub mentorem, któremu podporządkowuje się ludność Montany.

Cały zarys poznamy już jutro o godzinie 15:00 czasu polskiego.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: