Powrót Alana Wake’a staje się faktem! [AKTUALIZACJA]

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Potwierdziły się właśnie ostatnie wycieki. Remaster Alana Wake’a powstaje i zagramy już niedługo!

Remedy Entertainment oficjalnie potwierdziło to, o czym ostatnio zrobiło się głośno. Studio zrobiło ogromną niespodziankę dla graczy i właśnie zapowiedziało remaster kultowej gry. Jest to powrót po 11 latach, całkiem więc możliwe, że mieliście okazję ograć ten tytuł na telewizorze CRT.

Twórcy obiecują, że teraz także otrzymamy tą samą klimatyczną grę i historię, którą pokochali gracze. Oczywiście z tą różnica, że wpisze się w aktualnie panujące możliwości technologiczne. Otrzymamy więc grę, oraz dodatki w pełnym 4K. W odświeżonej grafice mroczny klimat może robić jeszcze większe wrażenie.

Nie potwierdzono jednak dokładnej i rzekomej daty premiery, która wskazywała na na 5 października. Wiemy jedynie, że ta zostanie wydana już jesienią.

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwością. Przypomnijmy sobie jeszcze przy okazji tego klasyka w oryginalnym wydaniu:

Gra zostanie wydana na Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4/Pro, Xbox Series X|S, Xbox One, Xbox One S oraz Xbox One X.

AKTUALIZACJA:

Znamy już datę premiery, która faktycznie przypada na 5 października. Możecie także kupić już grę w ramach przedsprzedaży w Microsoft Store w cenie 99 zł. Poniżej zaś zobaczycie odświeżony zwiastun:

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: