Polski zwiastun Star Wars Jedi: Upadły zakon

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Przegapiliście imprezę Star Wars Celebration i ominął Was zwiastun Star Wars Jedi: Fallen Order? Nadrób zaległości i obejrzyj powtórkę trailera.

Respawn Entertainment i Electronic Arts zabrali dziś głos w sprawie nowo nadchodzącej produkcji z imperium Gwiezdnych Wojen. Star Wars Jedi: Upadły zakon nadejdzie 15 listopada na Xbox One i choć nie zobaczyliśmy samej rozgrywki, wiemy jak wygląda gra, gdyż zwiastun powstał na silniku gry. Głównym bohaterem, w którego wcielimy się niebawem, będzie Cal Kestis.

Cal Kestis to zbiegły Padawan i jeden z ostatnich członków Zakonu Jedi, którzy pozostali przy życiu po czystce zapoczątkowanej przez rozkaz 66. Poznaj zupełne nową opowieść dla jednego gracza w uniwersum Star Wars™ od Respawn Entertainment i EA Star Wars już 15 listopada 2019 na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Star Wars Jedi: Upadły zakon™ to przygodowa gry akcji, w której graczowi po piętach depczą chcący go zgładzić, złowieszczy Inkwizytorzy Imperium. Rozwijaj zdolności Mocy, opanuj techniki walki mieczem świetlnym i poznaj sekrety zamierzchłej cywilizacji, aby zgłębić tajniki Mocy. Tylko wówczas będziesz w stanie odbudować Zakon Jedi ze zgliszczy, strzeż się jednak podążającego twoim tropem Imperium.

Jak widać na trailerze, nie zabraknie wiele walki wręcz, na którą położono wysoki nacisk, biegania po ścianach jak w Titanfall oraz znanych postaci i lokacji z Gwiezdnych Wojen. Pozostaje tylko czekać na więcej informacji oraz na sam gameplay. Potwierdziło się także, że gra będzie posiadała tylko tryb dla jednego gracza, co cieszy, gdyż skupiono się na ciekawej i wciągającej historii Cala Kestisa.

Grę możecie zamówić już teraz w sklepie Xbox, w cenie od 288,99 złotych (260,09 zł z EA Access).

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: