Pobierz teraz drugą część lipcowej oferty Games with Gold

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Posiadacze aktywnego członkostwa Xbox Live Gold otrzymali dostęp do kolejnych gier w ramach programu Games with Gold. W co tym razem zagramy?

Pierwsza tura lipcowej oferty GwG była dość atrakcyjna dla goldowiczów, gdyż zaproponowano im Inside na Xbox One oraz Castlevania: Symphony of the Night na Xbox 360 działające we wstecznej kompatybilności. Kto nie zdążył pobrać jeszcze pierwszego tytułu, ten ma czas tylko do końca miesiąca. Jeśli pobraliście i ukończyliście powyższe produkcje, pora na kolejną dawkę darmowych gier od Microsoftu.

Druga tura dokłada w programie Games with Gold tytuł Big Crown: Showdown dostępny od 16 lipca do 15 sierpnia Xbox One. Jest to świetna propozycja dla miłośników lokalnej lub sieciowej rozgrywki z trybem rywalizacji. Ta platformowa gra wieloosobowa łączy elementy bijatyki, gdzie staramy się jako pierwsi dotrzeć do celu, wrzucając rywali w pułapki na planszy. Big Crown stawia na dynamiczną rozgrywkę przez ciągle poruszającą się kamerę w stronę mety.

Ostatnia gra w lipcowej ofercie Games with Gold to Meet The Robinsons dostępne od 16 do 31 lipca na Xbox 360 oraz Xbox One. Tytuł oparty jest na przygodach filmu animowanego Rodzinka Robinsonów produkcji Walta Disneya. W rozgrywce wcielamy się w chłopca, który chce odzyskać skradziony wehikuł czasu, a podczas historii czeka nas wiele zręcznościowych wyzwań i zagadek.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl