Pobierz pierwszą turę czerwcowej oferty Games with Gold

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dwa tytuły zaoferowane graczom za opłacanie sieciowej przepustki widnieją już jako darmowe. Pobierz już dziś na swoją konsolę Xbox.

Choć czerwiec zaczyna się dopiero jutro, w wirtualnym markecie Xbox znajdziemy już oferowane w czerwcu produkcje w złotym abonamencie. W pierwszej turze zaproponowano subskrybentom Xbox Live Gold EA Sports NHL 19 na Xbox One oraz Portal: Still Alive na Xbox 360, dostępne także w programie wstecznej kompatybilności.

EA Sports NHL 19 to wciąż najmłodsza odsłona hokejowych rozgrywek od EA Sports. W grze znajdziemy znanych zawodników z całego świata jak Wayne Gretzky, ale także stworzyć można od podstaw swojego zawodnika. Dzięki wykorzystaniu technologii Real Player Motion znanej między innymi z UFC 3, mecze będą przebiegały w wysoko realistycznej rozgrywce i animacji.

Portal: Still Alive od Valve Software to gra logiczno-zręcznościowa. Naszym zadaniem jest przetestowanie urządzenia, tworzącego tytułowe portale, mogąc przemieszczać się do różnych punktów. Finalnie musimy ukończyć poziom, manipulując przedmiotami na planszy czy niszcząc systemy obronne. Podczas zabawy towarzyszy nam sztuczna inteligencja, podpowiadająca co należy zrobić w kolejnych zadaniach.

Dla przypomnienia, pełna oferta Games with Gold na czerwiec 2019 wygląda następująco:

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: