Dołącz do Fortnite: Battle Royale już dziś na Xbox One!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bezpłatne testy popularnej formy rozrywki na konsoli Xbox One ruszają już dziś.

Epic Games biorąc przykład z sukcesu PlayerUnknown’s Battlegrounds, postanawia wprowadzić tryb Battle Royale od dziś do swojej gry, którą jest Fornite. Choć gra oferowana będzie jako gra free-to-play, to aktualnie trwają jej testy, gdzie dostać można się do nich przez wykupienie dostępu w Game Preview. Na szczęście nie tyczy się to trybu Battle Royale, który jest ostatnio bardzo popularny. Dziś od godziny 18:00, wszyscy gracze posiadający abonament Xbox Live Gold, mogą pobrać i grać bezpłatnie w Fornite BR.

W nowych rozgrywkach Battle Royale spotkamy setkę graczy, którzy walczyć będą o przetrwanie. Tylko jeden z nich może zostać zwycięzcą, kiedy jako jedyny zostanie przy życiu. Choć deweloperzy myślą o wprowadzeniu mikropłatności do trybu, to nie będą one przeważać na wygranej zawodników. Wykupione bonusy mają posiadać wyłącznie elementy kosmetyczne.

Od 18:00 czasu polskiego, ruszy opcja pobrania Fornite – Battle Royale, a link do gry znajdziecie poniżej.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: