Pobierz demo Forza Horizon 4 już teraz na Xbox One!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Wersja demonstracyjna najlepszej gry wyścigowej tego roku już dostępna! Pobierz próbną wersję Forza Horizon 4 już teraz.

Każdy zmotoryzowany fan gier wideo z niecierpliwością wyczekuje premiery tegorocznego festiwalu. Zanim przystąpimy do wirtualnej rywalizacji w historycznej Wielkiej Brytanii, możemy zapoznać się z tytułem Forza Horizon 4 w oferowanej wersji demonstracyjnej. Już rano mogliśmy znaleźć ją w sklepie Xbox, ale dopiero teraz możliwe jest jej pobranie na konsolę Xbox oraz na komputery z systemem Windows 10. Oczywiście posiadacze Xboxa One X zanurzą się w wyścigowym świecie w jakości 4K Ultra HD i z dodatkowymi ulepszeniami, w pełni wykorzystując moc konsoli.

»Zobacz również: Pobierz bezpłatnie przepustkę Premium dla Battlefield 1

Link do sklepu znajdziecie poniżej. Przypominamy, że już jutro w sklepie Xbox znajdzie się także próbna wersja gry FIFA 19, o czym jeszcze będziemy przypominać na naszej stronie.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl