Plotki na temat GwG na Listopad z zagranicznych serwisów.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wszyscy posiadacze abonamentu Gold na platformie Xbox oczekują na ogłoszenie darmowych gier na przyszły miesiąc. Gamingowe serwisy analizują rynek gier i próbują przewidzieć co czeka nas w nowej ofercie.

Propozycji jest kilka. Pierwszą pozycją jaką pisze serwis „TheBitBag” i „GamenGuide” jest Red Dead Redemption. Dlaczego? Wielkie ogłoszenie RDR2 i panujący hype wokół gry mogą się przyczynić do udostępnienia pierwszej części za darmo w GwG. Wzmocniłoby to jeszcze większe zainteresowanie wśród graczy Xbox. Tym bardziej, że gra wychodzi tylko na konsole obecnej generacji.

rdr

Kolejnym tytułem wg. „GamenGuide” jest Battlefield 3. W ostatnich dniach swoją premierę miało Battlefield 1, a współpraca Xbox ze studiem Dice mogła przygotować coś dla abonentów. „TheGamersDrop” sugeruję, że otrzymamy część Hardline lub 4.

bat1

Tak samo może być z Call of Duty. Przygotowanie przed wydaniem Infinite Warfar trwają. Dlatego plotki niosły, że Microsoft przygotuje dla nas odsłonę World at War. Jednak to Sony ogłosiło, że to ich konsola jest domem dla CoD, więc ta pozycja może być dla nich.

callof

Co jeszcze mówi sie o przyszłej ofercie? W listopadzie swoją premierę będzie miało Watch_Dogs 2. Co za tym idzie, możemy spodziewać się pierwszej części hakerskich przygód Aidena Pearca. Gra wprowadziła nową i rewolucyjną koncepcję do gier, która  jednym przypadła do gustu, innym całkiem odwrotnie.

wd

 

Lista tyczy się gier AAA i mamy nadzieję, że takie wielkie tytuły będą na nas czekać w listopadzie. A Wy na jaki tytuł liczycie?

Pamiętajcie o Naszym konkursie, w którym do zdobycia są 2 kody EA Access! Więcej znajdziecie tutaj.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: