Playerunknown’s Battlegrounds w 30 klatkach na sekundę na Xbox One, S oraz X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bestsellerowy hit od Bluehole Studio Inc nie zadziała w 60 FPS, ponieważ gra ma kilka problemów z wydajnością.

Wczorajszy dzień przyniósł kilka nowości na temat Playerunknown’s Battlegrounds na Xbox One X, o czym mogliście zapewne przeczytać na różnych portalach. Najpotężniejsza konsola Microsoftu miała według informacji dostarczyć większą płynność rozgrywki na poziomie 60 klatek na sekundę, co jednak okazuje błędną nowiną. Choć twórcy celowali w większą ilość klatek, to w dniu premiery zagramy jedynie na ustawieniach 30 FPS. Playerunknown’s Battlegrounds ma po prostu problemy z wydajnością podczas szybszej gry. Nie zmienia to faktu, że na Xbox One X zagramy w rozdzielczości 4K oraz w trybie HDR.

Deweloperzy najpopularniejszej strzelanki typu Battle Royale chcą w przyszłości zwiększyć płynność rozgrywki, ale nie mogą nic aktualnie obiecać, więc nie wiadomo czy kiedykolwiek uda się to osiągnąć. Od 12 grudnia grę znajdziemy w programie Game Preview w cenie 99 złotych.


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: