Płatności DotPay teraz w sklepie Xbox i Microsoft

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Większa wygoda w robieniu zakupów przez graczy!

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Polowanie na promocje w sklepie wiązało się z posiadaniem konta PayPal, karty kredytowej lub zdrapki zasilającej konto. Brakowało jednak systemu płatności, dzięki któremu zrobilibyśmy zakupy przez standardowy rachunek bankowy, ale w końcu uległo to zmianie.

Nowa metoda płatności jest już dostępna i obsługuje ją serwis DotPay. Dostępna jest w sklepie Xbox oraz Microsoftu, gdzie znajdziemy interesujące nas tytuły gier. Niestety, nie działają one aktualnie przy zamówieniu subskrypcji jak Xbox Live Gold czy EA Access.

Nie musimy już posiadać kart kredytowych ani przelewać pieniędzy na konto Paypal. Tak, może to nie jest wcale trudne, ale opłacanie zamówień przez nasz bank jest o wiele wygodniejsze. Nie musimy przepisywać naszych danych, kodów, cyfr do systemu. Nowa forma jest też o wiele bezpieczniejsza.

Dotpay jest jedną z najpopularniejszych firm szybkich przelewów online, dostępną w większości sklepów internetowych. Obsługuje wszystkie polskie banki, także płatności telefonem (BLIK).

płatności dotpay Xbox

Za tą wiadomość serdecznie dziękujemy użytkownikowi namco, który powiadomił nas na dostępnym dla wszystkich czacie widocznym na dole ekranu.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: