Planet of the Eyes pojawi się 12 września na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W ciekawą i nagradzaną grę indie zagramy za kilkanaście dni na konsoli Xbox.

Stylowe i bardzo klimatyczne Planet of the Eyes jest dobrze znane graczom PC, ponieważ gra została wydana dwa lata temu na platformie Steam. Za kilka dni użytkownicy konsol Xbox One i Playstation 4 będą również mogli wziąć udział w przygodzie opowiadającej o samotnym robocie, który bada zagadkową, opuszczoną planetę. Zadanie nie jest proste, gdyż na niej czeka sporo łamigłówek pozostawionych przez uprzednio osiedloną tam cywilizację. Nie są one zbyt skomplikowane i rozwiążemy je w szybki sposób, co nie doprowadzi nas do szału podczas ogrywania tytułu.

Za przedstawioną grę indie stoi niezależne studio Cococucumber, inspirując się grami retro w stylu science-fiction. Pochwalić się mogą tym, że Planet of the Eyes jest finalistą Best Indie Game oraz the Canadian Videogame Awards. Zauważyć łatwo można podobieństwo do popularnej gry Limbo, gdzie również przeciągamy różne przedmioty i zręcznie pokonujemy kolejne poziomy. W przeciwieństwo do Limbo, Planet of the Eyes posiada piękne, pastelowe kolory i szczegółowo dopracowane krajobrazy.

Produkcja będzie dostępna na Xbox One już 12 września w cenie 9,99$ (około 39,99 zł), zaś przez pierwszy weekend gracze otrzymają dodatkowe 20% zniżki.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: