Ekskluzywny One S w charytatywnej edycji Sea of Thieves

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Piracka konsola One S warta dwa miliony funtów!

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Czasami możemy zauważyć różne malowania konsol w kolorach znanych gier. Na przykład edycja Gears of War 4 posiada czerwone barwy z charakterystycznym znakiem czaszki. Takie zdobienia możemy zrobić także sami lub skorzystać z szablonów różnych firm.

Szykując się na premierę Sea of Thieves w Wielkiej Brytanii przygotowano edycję One S w kolorach tegorocznego ekskluzywnego tytułu Xbox od studia Rare. Wygląda on naprawdę świetnie i jeśli ktoś lubi czerń a do tego pirackie klimaty, to byłby bardzo zadowolony.

Specjalne malowanie konsoli miało cel charytatywny i wystawiona na serwisie aukcyjnym eBay, została sprzedana za 1.950.000 funtów! Te fundusze trafią na rzecz osób sparaliżowanych oraz upośledzonych. Ta sama firma zdobyła także 20 tysięcy funtów na zakup sprzętu do gier dla chorych, którzy również mogą cieszyć się grami wideo. Samą akcję wsparł Microsoft ofiarując swoją pomoc.

Sięgnęlibyście po czarną edycję One S?Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: