Znamy pierwszy dodatek do Destiny 2 – sklep Xbox ujawnia go jako pierwszy

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co zobaczymy w najbliższym rozszerzeniu do wrześniowego hitu od Bungie?

Ten tydzień nie przyniósł wiele premier na Xbox One, ale za to znalazła się wśród nich najbardziej oczekiwana gra roku/miesiąca (zależnie od upodobań). Oczywiście mowa o Destiny 2, które podpisało umowę marketingową z Sony, a i tak Microsoft dobrze poradził sobie z jej obejściem. Otóż gra jest dołączana do zestawów konsoli Xbox One bezpłatnie, oraz jako pierwsza ujawnia jej najbliższe rozszerzenia.

Jak widać, nazwa dodatku będzie nosić nazwę Klątwa Ozyrysa, gdzie poznamy tajemniczą postać z pierwszej części Destiny. Czytając opis pierwszego DLC dowiadujemy się, że weźmiemy udział w nowych misjach i trafimy na planetę Merkury, gdzie zwiedzimy Nieskończony Las. Znajdzie się też miejsce dla nowej postaci, którą jest Ikora Rey – wzorowa uczennica Ozyrysa. Nie zabraknie do tego nowych broni i wyposażenia, aktywności w trybie PvP i map.

Niestety, nie wiemy kiedy ukaże się wspomniany dodatek, ale za to znamy jego zawartość. Mówi się, że ma ono mieć premierę w październiku, kiedy to Destiny 2 dotrze do komputerów PC. Choć Sony ma pewną umowę z Activision, to Microsoft dobrze radzi sobie obejściem tych reguł.

W opisie dodatku znajdziemy informacje:

Destiny 2 – dodatek I: Klątwa Ozyrysa stanowi kontynuację podróży twojego Strażnika, podczas której weźmiesz udział w nowych przygodach i misjach fabularnych na Merkurym – nowej lokalizacji w grze. Przemierzaj czas i przestrzeń, aby poznać sekrety Ozyrysa, zapobiec mrocznej przyszłości i odbudować więź między legendarnym Czarownikiem a jego najzdolniejszą uczennicą – Ikorą Rey. Cechy:

  • Odkrywaj Merkurego i tajemniczy „Nieskończony Las” na jego powierzchni.

  • Nowe misje fabularne i przygody. – Nowe tematyczne bronie, pancerze i wyposażenie.

  • Nowe aktywności w trybie współpracy.

  • Nowe areny rywalizacji wieloosobowej.

  • I wiele innych…

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: