Phil Spencer odchodzi z Microsoftu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak donoszą najnowsze informacje, u giganta z Redmond zachodzą własnie diametralne zmiany!

Zaledwie kilka dni temu ze swoim stanowiskiem pożegnał się Phil Spencer, który to był o tej pory odpowiedzialny za kształtowanie się przyszłości Xboksa. Docelowo najprawdopodobniej zastąpi go Larry Hryb znany szerzej jako Major Nelson bądź (być może tymczasowo) Bill Gates.

Moja decyzja została podyktowana wieloma czynnikami, to co mogłem zrobić dla Microsoftu, już zrobiłem. Nasze drogi zaczęły się więc rozchodzić, dalszy rozwój zaczął znacząco zwalniać. Nie zaprzeczam, że od dłuższego czasu moją osobą interesuje się jedna z konkurencyjnych marek, nie wykluczone, że zaowocuje to długofalową współpracą. Za wcześnie jednak by mówić o tym więcej. Przepraszam wszystkich graczy za moją decyzję, i proszę zarazem o jej uszanowanie. Dziękuję, że mogłem być dla Was, jako graczy”

Takimi słowami sprawę skomentował Phil Spencer, była głowa Xboxa. Sam Microsoft nie przedstawił jeszcze swojego, oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Komunikat zobaczymy najwcześniej prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia. O sytuacji będziemy informować na bieżąco.
Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: