Phil Spencer jest otwarty na uruchomienie Mixer’a na PS4

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowy, ulepszony Beam, mógłby mieć swoją przyszłość na konsoli firmy Sony.

Od 25 maja na konsoli Xbox One zawitała nowa odsłona znanego nam Beam’a, który ma być prawdziwym next-genem wśród transmisji na żywo. Usługa nosi teraz nazwę Mixer i ma dać jeszcze większe doświadczenia, łączące autora rozgrywek ze swoimi widzami. Publiczność może integrować w świat gry, a wszystko odbywa się się opóźnień, co przekłada się na wysoką jakość transmisji live.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Microsoft zainwestował we własną usługę live streamingu, aby konkurować z Twitchem, który dużo wcześniej znalazł swoje miejsce na konsoli Xbox One. Więc jeśli z nim konkurować, to Mixer nie mógłby ograniczać się tylko do swojej platformy (Xbox One i Windows 10). Dlatego Phil Spencer jest otwarty na uruchomienie swojej innowacyjnej usługi na konsoli PlayStation 4. Potwierdza to jego odpowiedź na twitterze na temat wspomnianych możliwości.


Zdaję się, że teraz wszystko w rękach szefów konkurencyjnej marki lub graczy, którzy skłonią Shuhei Yoshidę – głowę PlayStation – do podjęcia tej współpracy. Widzimy, że wizja Phil Spencera ogranicza elementy na wyłączność dla danych konsol. Chciałby poszerzyć świat gamingu, zmniejszając ilość ekskluzywnych materiałów i dobrze, gdyby obie strony poszły tą drogą.

 Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: