Zagraj bezpłatnie w Overwatch w przyszły weekend na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft oferuje na ten weekend Dead by Daylight, zaś już teraz znamy plany na przyszły tydzień.

Aktualnie na Xbox One trwa bezpłatny weekend z Dead by Daylight od Behaviour Interactive, które już teraz możecie ogrywać, jeśli posiadacie abonament Xbox Live Gold. Tym samym posiadacze złotej subskrypcji mogą się dowiedzieć, co otrzymają w przyszłym tygodniu. Jak się okazuje, gracze dołączą do potyczek multiplayer w tytule Overwatch, oferowanym bezpłatnie od 22 do 26 września. Z akcji skorzystają również posiadacze konsol Playstation 4 oraz użytkownicy PC.

 

Bezpłatny weekend zacznie się o 20:00 czasu polskiego, do 26 września, godz. 8:59 czasu polskiego na wszystkich platformach. Blizzard Entertainment udostępni wszystkich 25 bohaterów i 16 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać różne opcje modyfikacji bohaterów.

Mało tego, w sklepie Xbox będzie czekać zniżka na tytuł Overwatch, a jeśli zdecydujemy się zakupić grę, to tym samym przeniesiemy zdobyte postępy do pełnej wersji.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: