Overwatch nadciąga w rozdzielczości 4K na Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Blizzard Entertainment pracuje nad aktualizacją dla najpotężniejszej konsoli Microsoftu.

Overwatch to jedna z ulubionych strzelanek graczy, okrzyknięta również Grą Roku podczas The Game Award 2016. Twórcy wciąż wspierają swój tytuł, dodając wiele ciekawych aktualizacji zawierających nowe mapy czy postacie, ale to nie wszystko. Blizzard Entertainment będący pod wrażeniem osiągnięć nowej konsoli Microsoftu, postanowił dostosować swój produkt do rozdzielczości 4K i aktualnie pracuje nad nową łatką.

Świat Overwatch jest pełen detali, które jeszcze lepiej będą wyglądać w najwyższej jakości. Blizzard skupia się na tym, aby na dużym ekranie wszystko wyglądało naturalnie, więc przesiadka na nowy sprzęt będzie zdecydowanie bardziej satysfakcjonująca. Nie ujawniono jednak kiedy wspomniana aktualizacja zawita do posiadaczy Xboxów One X.

Jeśli jeszcze nie posiadacie swojej kopii, to możecie zakupić ją w sklepie Xbox w cenie 248,99 złotych lub polować na promocje, gdzie Overwatch często się pojawia chociażby w ofercie Deals with Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: