Otwarta beta The Division 2 odbędzie się początkiem marca

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Wyczekując na premierę jednej z najpopularniejszej gry roku od Ubisoftu, będzie można przetestować działanie serwerów.

Nie mieliście okazji dostać się do zamkniętej bety w The Division 2 w minionym tygodniu? Nic straconego, bowiem już w przyszłym miesiącu, a dokładnie od 1 do 4 marca, odbędzie się otwarta beta gry. W trakcie próbnego dema będzie można sprawdzić stabilność serwerów oraz samej rozgrywki. Nasza ekipa bawiła się świetnie, choć musimy przyznać, że gra miała jeszcze trochę niedociągnięć. Oczywiście nie zepsuło nam to kooperacyjnej zabawy, więc jeśli macie kompanów do gry, to polecamy wziąć udział.

Tom Clancy’s The Division 2 jest tworzony przez Massive Entertainment, a twórcy korzystają z pomocy Ubisoft Annecy, Ubisoft Bucharest, Redstorm, Reflections, oraz Ubisoft Shanghai. Przy produkcji wykorzystano ulepszany przez lata prac silnik Snowdrop Engine stworzony przez Ubisoft, który po raz pierwszy został wykorzystany w pierwszej odsłonie The Division.

Grę możecie zamówić przedpremierowo w sklepie Xbox w cenie od 289,99 złotych.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl