Otwarta beta Star Wars Battlefront II już za kilka dni na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Fani Gwiezdnych Wojen szykujcie się! Electronic Arts zaprasza do wzięcia udziału w beta testach najnowszej odsłony Star Wars: Battlefront.

Uniwersum Gwiezdnych Wojen znajdziemy również w grach wideo, a w tym roku czeka premiera jednej z nich. Star Wars Battlefront II zobaczymy w sklepach już 17 listopada, jednak zanim to nastąpi, gracze otrzymają dostęp do otwartej bety, która startuje już 4 października dla osób z zamówieniami przedpremierowymi. Pozostali poczekają niedługo i dołączą do reszty uczestników dwa dni później. Electronic Arts udostępni aż cztery tryby gry, a całe wydarzenie zakończy się 9 października.

Uczestnicy bety Star Wars Battlefront II wezmą udział w Galaktycznym szturmie na Naboo, gdzie odbędą się starcia 20 na 20 na mapie Naboo: Theed.  Grając jako żołnierze-klony bądź droidy Separatystów będziemy walczyć o kontrolę nad pałacem królewskim. W trybie Natarcie myśliwców na Fondor staniemy za sterami jednego z trzech udostępnionych myśliwców lub statków bohaterów ze wszystkich trzech er filmowych. Atak na Takodanę zabierze graczy na nową mapę, gdzie Ruch Oporu i Najwyższy Porządek walczą wokół zamku Maz Kanaty. W tym trybie udział wziąć mogą jedynie klasy żołnierskie, polegając na unikalnych zdolnościach żołnierza szturmowego, ciężkiego strzelca, specjalisty i oficera, jak i na grze drużynowej. Ostatni Tryb arcade na Naboo to walki przeciwko jednostkom SI, gdzie zaprosić możemy do współpracy jednego ze swoich przyjaciół.

O rozpoczęciu bety będziemy jeszcze przypominać (start w piątek o 10:00 czasu polskiego), a dostęp w tym dniu uzyskacie w linku poniżej.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/pre-beta-details

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: