Trwa otwarta beta Raiders Of The Broken Planet na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ciekawi nowych produkcji zmierzających na konsole Xbox? Przetestujcie jedną z nich w otwartej becie.

Raiders Of The Broken Planet to gra akcji, wydana przez Mercury Steam Entertainment i zmierzająca jeszcze w tym roku m.in na Xbox One. Utrzymana w klimatach science-fiction strzelanka, pozwala na rozgrywkę sieciową oraz singleplayer. Ten pierwszy tryb jest jednak tym najważniejszym, gdzie toczone są bitwy między dwiema frakcjami.

Multiplayer jest na tyle ciekawy, że drużyny nie posiadają tych samych umiejętności, dzięki czemu doświadczenie z rozgrywki może być za każdym razem inne. W Raiders Of The Broken Planet gracze mogą korzystać z pokaźnego arsenału broni palnej oraz białej, a także staną do walki wręcz.

Aby skorzystać z otwartej bety należy się śpieszyć, ponieważ potrwa jeszcze tylko przez dwa dni (do 18 września). Premiera pełnej wersji Raiders Of The Broken Planet odbędzie się w tym miesiącu, a dokładnie 22 września na Xbox One, PC i Playstation 4. Jeśli nie mieliście wcześniej styczności z przedstawianym tytułem, sprawdźcie powyższy gameplay.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: