Otwarta beta Pro Evolution Soccer 2018 na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Siedemnasta odsłona serii podzieli się udziałem w testach.

Piłka nożna to jeden z najbardziej ulubionych sportów świata, dlatego gry wideo w tej dyscyplinie są bardzo popularne. Aktualnie liderem wirtualnego footballu jest FIFA, lecz każdego roku Konami robi wszystko, aby przyciągnąć graczy do PES-a. Ciężko jednak o przekonanie, gdyż istnieją miłośnicy jednej i drugiej produkcji, których opinię niełatwo zmienić. Warto jednak zapoznać się z dwoma tytułami, a taką możliwość daje otwarta beta. Pro Evolution Soccer 2018 udostępnia grę przedpremierowo na 11 dni, a dokładnie zacznie się 20 lipca.

Na co pozwolą testy PES 18? Będą to sieciowe rozgrywki w trybie 1 na 1, a także 3 na 3, które są nowością w Pro Evolution Soccer. Oprócz tego, wybierzemy porę dnia (dzień lub noc), pogodę (bezchmurne niebo/deszcz). Do dyspozycji otrzymamy jedynie dwie drużyny, którymi są reprezentacje Brazylii i Francji. Drużyny zagrają na fikcyjnym stadionie Neu Sonne Arena, znanym z demonstracyjnej wersji PES 17.

Oczywiście do rozegrania sieciowych testów będzie wymagany abonament Xbox Live Gold. Co ciekawe, użytkownicy PS4 nie muszą posiadać płatnej subskrypcji, aby wziąć udział w becie. Gracze PC zostali pominięci w przedpremierowych rozgrywkach, co oznacza, że ten przywilej mają tylko gracze konsolowi.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda PES 18, to wystarczy poszukać materiałów na YouTube. Jeden z nich sprawdzicie poniżej. Premiera gry już 14 września, zaś Fify 18 została zaplanowana na 29.09.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: