Pobierz otwartą betę trybu Wojny Duchów w Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od czwartku gracze przetestują bezpłatnie nowy tryb PvP w kooperacyjnej strzelance od Tom Clancy’s.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands to bardzo udana produkcja, stawiająca na drużynowe zmagania w taktycznych rozgrywkach, mających na celu unicestwienie mafijnej siatki narkotykowej. Ubisoft nie porzuca tego projektu i dodaje zgodnie z zapowiedzią kolejne tryby gry. Tym razem będą to potyczki PvP, gdzie zmierzą się między sobą czteroosobowe zespoły jednostek specjalnych. Wśród nich znajdziemy trzy klasy postaci: Snajper, Napastnik i Zwiadowca. Kluczem do wygranej będzie oczywiście kooperacja współuczestników.

Aby zaoszczędzić Wasz czas, możecie już teraz pobrać dane do uruchomienia bety, dzięki czemu staniecie już w czwartek do walki, bez czekania na instalację. Beta trybu PvP waży 28,61 GB i wystartuje 21 września o godzinie 12:00 czasu polskiego. Serwery zostaną zamknięte w poniedziałek (25 września) o tej samej godzinie, chyba że twórcy będą potrzebować więcej czasu na zebranie danych, pomagających w zbalansowaniu rozgrywki. Do wzięcia udziału wymagany jest abonament Xbox Live Gold.

Akcja Ghost War ma miejsce po rozbiciu narkotykowego kartelu Santa Blanca, ale nie kończy misji oddziału Ghost Recon. Kontrolując zdobyte terytorium, nie możemy dopuścić do niego wroga, chcącego wykryć tajne informacje. Automatycznie rozgrywka wskakuje na wyższy poziom, bowiem przeciwnik nie jest już sztuczną jednostką SI.

Macie swój zgrany zespół na najbliższy czwartek?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: