Już za tydzień otwarta beta Ghost Recon: Wildlands!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Stań się duchem w nowej produkcji Ubisoftu.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Wielu z Was pewnie czekało na tą wiadomość kiedy ruszą dostępne dla wszystkich testy kolejnej odsłony Ghost Recon. Już dziś otrzymaliśmy informację, że ta odbędzie się za równy tydzień, czyli od 23 do 27 lutego. Mamy aż cztery dni do przetestowania marcowej premiery.

W zamkniętych testach dostaliśmy dostęp do jednego z 21 regionów, zaś otwarta da nam możliwość działania na dwóch. Pierwszym terenem jest znana poprzednim testerom Itacua. Za tydzień otrzymamy równie nowe misje na Montuyoc. Zapowiada się więc jeszcze więcej ciekawych działań w otwartym świecie Boliwii.

Jeżeli posiadacie jeszcze pliki zamkniętej bety na knsoli Xbox One, to możecie zauważyć od kilku dni, że nosi ona już nazwę open beta. Dla innych będzie możliwe – jak w przypadku For Honor – pobrać grę 20 lutego, aby nie marnować czasu w dni testów.

Kto wpisze się do ekipy duchów z WorldofXbox?
 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: