Otwarta beta Dead Alliance do pobrania już teraz

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dostęp do sieciowego multiplayera rozpoczyna się już dzisiaj.

Maximum Games przed premierą, która odbędzie się w przyszłym miesiącu, zaprasza graczy Xbox One na walki PvP w nowej grze Dead Alliance. Tytuł jest FPS-em, który głównie przeznaczony jest do sieciowej rozgrywki, choć nie zabrakło trybu współpracy czy samej kampanii. Jako ocaleni w postapokaliptycznym świecie opanowanych przez zombie, zmuszeni będziemy walczyć o surowce i przeżycie. Co ciekawe, hordy umarłych nie są jedynie Naszym celem, ale mogą stać się bronią, którą wykorzystamy w rywalizacji.

Gra oferuje kilka trybów gry, jak drużynowy i zwykły deathmatch, King of the Hill, Capture and Hold oraz tryb surwiwalowy, w którym zagramy również w kooperacji. Nic szczególnie nowego, jeśli chodzi o inne tego typu strzelanki. W pełnej wersji pojawi się również linia fabularna, jednak beta skoncentruje się na walkach online. Wybraną klasę postaci możemy rozwijać, odblokowując jej kolejne umiejętności.

Jeśli nie nudzą Was jeszcze motywy zombie, to już teraz ruszajcie na testy, które zaczynają się od dziś i będą trwały do 31 lipca, czyli do poniedziałku. Jako że jest to otwarta beta online, wymagany jest od chętnych aktywny abonament Xbox Live Gold. Pełna wersja gry ukarze się 29 sierpnia na Xbox One oraz na PC i Playstation 4.

Ciężki wybór pada na graczy Xbox One w ten weekend, gdyż do wyboru oprócz wspomnianych przedpremierowych testów, mamy jeszcze darmowy weekend z Diablo III: Reaper of Souls oraz betę Path of Exile. Jaki jest Wasz wybór?

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: