Oto nowe kontrolery z kolekcji Designed for Xbox Spring

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wraz z wiosną ukazały się efekty współpracy PowerA, OtterBox oraz 8BitDo z Microsoft. Tak prezentują się nowe, wiosenne kontrolery.

Zespół Designed for Xbox ściśle pracuje z różnymi markami nad najdoskonalszymi produktami, które jak najlepiej będą współgrały z naszymi konsolami. Tym razem wraz z markami PowerA, OtterBox oraz 8BitDo opracowano nowe, wiosenne linie kontrolerów dla konsol Xbox, PC a także urządzeń mobilnych – Designed for Xbox Spring 2022.

Te póki co są dostępne przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie jeżeli chodzi o sklep Microsoft, jednak wybrane modele będą dostępne u wybranych sprzedawców na całym świecie. Nie wiemy jeszcze jak sytuacja będzie wyglądała w naszym kraju. Czego jednak potencjalnie możemy spodziewać się na sklepowych półkach?

PowerA Enhanced Wired Controllers dla Xbox Series X|S
Choć nazwy mogą być nieco mylące, o nic się nie obawiajcie. Wszystkie opisane modele zadziałają zarówno z obecną jak i poprzednią generacją konsol. Te od PowerA są niczym muśnięte pastelami, wprowadzając nieco delikatności do ich wyglądu oraz otoczenia.

PowerA Enhanced Wired Controllers for Xbox Series X|S

Przy tym na froncie udało się jeszcze zmieścić zgrabny panel do zarządzania naszym zestawem słuchawkowym. Szybko wyregulujemy jego głośność czy też w razie potrzeby całkowicie wyciszymy mikrofon. Na odwrocie zaś znajdziecie dwa w pełni programowalne przyciski. Sposób działania wibracji ma być jego dodatkowym atutem.

PowerA Enhanced Wired Controllers for Xbox Series X|S

Ten model dostępny jest w pięciu następujących wariantach: Lavender Swirl, Cotton Candy Blue, Pink Lemonade, Purple Camo oraz Pastel Dream. Dostępne są w Microsoft Store w ramach przedsprzedaży w cenie $37.99. Premiera 18 kwietnia.


OtterBox Easy Grip Controller Shell dla Xbox Series X|S Controllers
Nie kontroler, a ochronna nakładka. Ta ma się sprawdzić nie tylko przy sesjach w domu, ale także tych w terenie przy streamingu z chmury. Pełni ona rolę dodatkowej ochrony pada w przypadku nieszczęśliwego upadku. Miła i delikatna w dotyku, pozwalająca na łatwe jej czyszczenie, by zachować jej świeży wygląd.

OtterBox Easy Grip Controller Shell dla Xbox Series X|S Controllers

Cover dostępny jest już teraz w Microsoft Store w cenie $39.99 oraz u wybranych sprzedawców globalnie.


8BitDo Ultimate Wired Controller for Xbox
Delikatny róż, ciekawy krój kontrolera oraz dodatkowe, programowalne przyciski (w tym triggery oraz wibracje) uzupełnione o profile. To propozycja od 8BitDo dla urządzeń Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10, Android a także iOS.

8BitDo Ultimate Wired Controller for Xbox

Ultimate Wired Controller dostępny jest w ramach przedsprzedaży w sklepie Microsoft w cenie $44.99 oraz u wybranych sprzedawców globalnie. Premiera jeszcze tej wiosny.

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: