Ostatni moment na przesiadkę na Xbox Game Pass Ultimate

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Niezdecydowani połączyć dwie subskrypcje w jedną mają ostatni dzień na podjęcie decyzji. Promocyjna oferta kończy się już dziś.

Xbox Game Pass został udostępniony graczom Xbox One ponad dwa lata temu, a jego sukces przyczynił się do przeniesienia usługi na komputery z systemem Windows 10. XGP stał się najpopularniejszą subskrypcją na Xbox One, jednak nie najtańszą. Opłacanie jej wraz z pozostałymi członkostwami, w tym Xbox Live Gold, dało sporą sumę. Roczna opłata sieciowej przepustki równa się półrocznemu członkostwu Xbox Game Pass. Zaraz po ogłoszeniu growego programu na komputerach PC z Windows 10, Microsoft zaprezentował nową formę opłacania dwóch swoich abonamentów. Xbox Game Pass Ultimate łączy Xbox Live Gold z Game Passem (także Game Pass na PC) w cenie 54,99 złotych za miesiąc. Opłacenie z góry na cały rok daje sumę 649 złotych w sklepie Xbox.

Microsoft daje możliwość ulepszenia swoich subskrypcji do usługi Xbox Game Pass Ultimate w cenie 4 złotych za pierwszy miesiąc, jednak ten jednorazowy przywilej będzie udostępniony jeszcze tylko dziś. Zakup subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate powoduje automatyczne ulepszenie subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass do wersji Ultimate, więc dobrze wcześniej zaopatrzyć się w długoterminową przepustkę Gold. Microsoft pozwala rozszerzyć złotą subskrypcję maksymalnie do 36 miesięcy. Jeśli zdecydujemy się na taki krok, można zaoszczędzić blisko 1500 złotych (różnica pomiędzy zakupem XGP Ultimate na 36 miesięcy).

Xbox Game Pass w cenie 4 złotych kupicie za pomocą linku poniżej. Więcej o usłudze Xbox Game Pass Ultimate znajdziecie w tym miejscu.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: