Oglądaj serial Halo na SkyShowtime w Polsce!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Platforma SkyShowtime zawitała do naszego kraju, a wraz z nią serial poświęcony uniwersum Halo!

Wejście platformy VOD SkyShowtime do Polski to doskonała wiadomość, zwłaszcza dla wielbicieli serii gier Halo. Do tej pory wydana w zeszłym roku produkcja od Paramount Pictures nie była dostępna na terenie naszego kraju, dziś już sie to zmienia.

Wszystkie dziewięć odcinków serialu jest już dostępnych do obejrzenia z polskim dźwiękiem oraz napisami, wedle Waszych predyspozycji. Co więcej, trwa aktualnie promocja, dzięki której zdobędziecie abonament na usługę SkyShowtime dożywotnio (do momentu pierwszego anulowania subskrypcji) za pół ceny, co daje nam zaledwie 12 złotych miesięcznie.

Więcej informacji o platformie oraz o tym gdzie oglądać serial Halo przeczytacie bezpośrednio na www.skyshowtime.com.

SkyShowtime Halo

Sam serial opiera się na popularnej grze i opowiada historię superżołnierza, który próbuje obronić ludzkość przed pozaziemskim imperium wojskowym zwanym Przymierzem. Akcja rozgrywa się w 26 wieku.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: