Oglądaj konferencję Microsoftu na E3 i zdobywaj nagrody

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Widzowie na platformie Mixer otrzymają nagrody za udział w transmisji.

Im bliżej imprezy Electronic Entertainment Expo w Los Angeles, tym gorętsza atmosfera. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na to, co zaprezentuje Microsoft, czyli nową konsolę Scorpio, nowe ekskluzywne gry i plany na przyszłość.

Oglądać wydarzenie możemy w różnych miejscach, poprzez Twitch, YouTube, Facebook, a także na Xbox One i Xbox.com. Na Xbox One i w przeglądarce dostępna jest bardzo ważna opcja – Mixer (dostępny także na urządzenia mobilne). Xbox zapowiedział poprzez portal twitter.com, że użytkownicy tej aplikacji otrzymają za swoją aktywność różne bonusy, tj. gry, dodatki i inne niespodzianki.
Na którą opcję zechcecie się wpisać? Mixer wydaje się najbardziej atrakcyjny dla graczy, więc polecamy! Przypominamy, że konferencja Microsoftu już w niedzielę 11 czerwca, o godzinie 23:00 czasu polskiego.


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: