Oficjalny zwiastun Project Cars 2 [4k]

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Materiał z drugiej części symulatora od Slightly Mad Studios.

Pewien czas temu informowaliśmy o wycieku tegorocznej części Project Cars 2. Slightly Mad Studios milczało jednak w tym temacie, aż do dziś ujawniając własny materiał.

Twórcy próbują przekonać nas do tytułu mówiąc o nim, że to najpiękniejszy i autentyczny technicznie symulator jakikolwiek doświatczymy. Czy aby na pewno to prawda przyjdzie nam czekać na drugą połowę roku. Dokładnej daty jeszcze nie znamy.

Gra liczyć ma ponad 170 autentycznie odwzorowanych samochodów – również te kultowe – oraz ponad 60 tras. Jak zauważyć można Project Cars nie skupia się jedynie do jazdy po zamkniętym torze, ale także po drogach różnych miejsc na ziemi. Czekają na nas dodatkowo zróżnicowane warunki atmosferyczne.

Materiał mało różni się od poprzedniego wycieku. Skupia się bardziej na pokazaniu świata i samej jazdy. Film dostępny także w wersji 4K.
 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: