Obchodzimy drugie urodziny World of Xbox!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Niesamowite, jak ten czas szybko leci. Dokładnie 24 lipca 2016 pojawił się tu pierwszy wpis, a teraz tych mamy ponad 1350 i dwa lata istnienia w sieci!

Dwa, świetne lata intensywnej i ciekawej przygody, cennej wiedzy oraz niezapomnianych chwil. Tak można by podsumować nasze wrażenia z tworzenia WorldofXbox.pl. Na początku nawet nie myśleliśmy na poważnie, że uda się stworzyć z tego coś większego, czas jednak stosunkowo szybko pokazał, że jest zupełnie inaczej.

To przede wszystkim dzięki Wam, czytelnikom, możemy robić to, co robimy. Pisanie dla Was jest dla nas niezwykłą przyjemnością i zarazem hobby do grania i internetu. Niemalże każdą wolną chwilę przeznaczamy na rozwój strony i nowe treści. Cieszy nas zarazem, że są osoby które to żywnie interesuje i czytają nas mniej lub bardziej regularnie. Bez tego to by się zdecydowanie nie udało! Dziękujemy zwłaszcza tym najbardziej zaangażowanym. Trochę Was jest, widzimy to i z całego serca doceniamy. Fajnie, że Xbox w Polsce ma tak cudowną i coraz silniejszą społeczność. To się ceni!

Nieustannie również rozwijamy się i my, sukcesywnie zwiększając grono odbiorców. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego absolutnie nie zamierzamy się zatrzymywać i dalej pragniemy tworzyć tą stronę, stanowiącą źródło informacji dla tak wielu osób.

Nie zapominamy jak wielką rolę odgrywa tu polski oddział Microsoft, który również nas wspiera, gdy tego potrzebujemy. To samo tyczy się wszelkich osób z branży i innych podmiotów, udostępniających nam między innymi gry oraz sprzęt do recenzji, co pozwala nam raczyć większą liczbą interesujących treści.

Nasza droga to też pasmo mniejszych lub większych wzlotów i upadków. Cieszymy się więc z każdej dobrej chwili, ale i przepraszamy, za wszystko, co zdarzyło nam się zrobić źle. Począwszy od najdrobniejszych literówek, aż po artykuły mogące wprowadzać w błąd. Takie też się w końcu zdarzały. Jak to się mówi, nie myli się ten, co nic nie robi. Pomyłki trzeba przeanalizować i nieustannie iść przed siebie, starając się zmieniać na coraz to lepsze.

Będzie nam miło, jeśli dacie znać w komentarzu (tutaj pod postem, lub na FB czy TT. Jak wolicie), od kiedy i jak często nas czytacie, za co nas lubicie (lub nie 😉 ) i jak do na trafiliście po raz pierwszy. Jesteśmy bardzo ciekawi każdego jednego przypadku.

PS. Obserwujcie dziś nasz profil na Facebooku i Twitterze, rozdamy tam dziś nieco upominków 🙂 Dziękujemy raz jeszcze!

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 6 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: