Nowe tryby treningu zmierzają do Rocket League!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Uwielbiacie grać w Rocket League? Nadciągająca aktualizacja z pewnością się Wam spodoba!

Do gry zostanie dodane wyczekiwane przez graczy udogodnienie, pozwalające na jeszcze bardziej elastyczne trenowanie umiejętności, wedle własnych potrzeb. Jest to odpowiedź twórców na pojawiające się na platformowe PC mody, które dawały możliwość rozszerzenia naszej rozgrywki w tym trybie.

Psyonix postanowił dodać tego typu funkcje do swojej gry wszystkim graczom, również na konsolach. Na czym to wszystko polega? Otóż niebawem będziemy mogli sami decydować jak ma wyglądać rozwijanie naszych umiejętności, sami zadecydujemy gdzie ma pojawić się nasz samochód i piłka – wszystko będziemy mogli na bieżąco edytować i udoskonalać się w wybranych sekwencjach.

To jednak nie wszystko, przygotowanymi przez nas elementami treningowymi będziemy mogli dzielić się z innymi graczami oraz pobierać te udostępnione przez nich. Pozostanie więc próbować swoich sił, albo czekać aż reszta społeczności wykaże się kreatywnością i przygotuje cos naprawdę ciekawego.

training-screenshot

Nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie aktualizacja pojaawi się na naszych Xboxach, ale wydaje się, że jest na co czekać!
Zdjęcia: rocketleaguegame.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: