Nowy tryb Przygody w Forza Horizon 4 już w przyszłym tygodniu

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Najlepsze wyścigi z otwartym światem otrzymają na dniach aktualizację, która pozwoli na przygodę online z przyjaciółmi.

Najnowsza odsłona Forza Horizon 4 to tytuł, w którym nie da się nudzić. Choć nikomu to nie grozi, twórcy dalej uzupełniają rozgrywkę o dodatkowe możliwości, a jedną z nich jest nowy tryb Przygody Online “Free for all”, której dotychczas brakowało w tej części. W nim gracze mogą rywalizować indywidualnie w trybie rankingowym lub nie.

Prócz sieciowej przygody dla wszystkich graczy, aktualizacja dostarcza sporą listę poprawek, głównie związanych z mniejszymi błędami podczas rozgrywki, które zostały zgłoszone przez społeczność. Pełną listę poprawek znajdziecie na tej stronie.

Aktualizacja z trybem Przygody dla wszystkich zostanie udostępniona 15 stycznia.

Forza Horizon 4 dostępna jest w abonamencie Xbox Game Pass w wersji podstawowej. Warto zwrócić uwagę, że wcześniej twórcy udostępnili DLC Fortune Island, poszerzając rozgrywkę o nową lokację. Teraz z niecierpliwością czekamy na drugie i zarazem ostatnie rozszerzenie do gry.

»Zobacz również: Forza Horizon 4: Fortune Island

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl