Nowy Splinter Cell w produkcji? Ubisoft rejestruje nową markę

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Prawdopodobnie na E3 otrzymamy zapowiedź kolejnej gry Tom Clancy’s.

W roku 2000 Ubisoft objął amerykańską siedzibę Red Storm Entertainment, które wówczas tworzyło gry oparte na książkach zmarłego już Toma Clancy’ego. Była to bardzo udana inwestycja Ubisoftu, któremu marka Tom Clancy’s przynosi ogromne zyski. Każdego roku mamy kolejne premiery nowych części i wydaje się, że w tym ujrzymy zapowiedź serii Splinter Cell.

Jak donosi hiszpański serwis Somosxbox, w bazie sieci Justia, która zbiera informacje na temat zarejestrowanych znaków towarowych, ukazała się nowa aktywność Ubisoftu rejestrująca nową licencję Splinter Cell. Wpis miał miejsce 28 maja 2017 i nie było to zwyczajne odnowienie marki, a zarejestrowanie nowego znaku pod tą nazwa.
splinter cell 2017 trademark

Ostatni Splinter Cell jaki mieliśmy okazję ograć ukazał się w połowie 2013 roku na konsoli Xbox 360. Na ósmej generacji nie ukazała się dotychczas żadna kontynuacja przygód agenta Sama Fishera. Po ostatnich seriach Rainbow Six i Wildlands to dobry moment na pokaz świeżego Toma Clancy’ego: Splinter Cella.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: