Microsoft rozszerza katalog gier w usłudze Xbox Game Pass o siedem nowych tytułów

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie gry będziemy mogli znaleźć w nowej subskrypcji na Xbox One?

Na starcie usługi znalazło się 101 produkcji głównie składających się z gier na Xbox 360 we wstecznej kompatybilności. W lipcu lista gier została poszerzona o tytuły jak: Guacamelee! Super Turbo Championship EditionThe Flame in the FloodResident Evil 6Dead Island Definitive EditionF1 2015Monaco: What’s Yours is Mine (Xbox 360) oraz Bard’s Gold. Dziś Microsoft ogłasza kolejną aktualizację na której znajdziemy:

Wszystkie produkcje pochodzą z Xbox One, z czego większość aktywnych subskrybentów powinna być zadowolona. Największym zainteresowaniem będą na pewno cieszyć się dwie pierwsze pozycje. Jeśli nie skorzystaliście z darmowego triala na Xbox Game Pass, to możecie wykorzystać go teraz i cieszyć się nowymi tytułami w ofercie.

Korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, jednak aby skorzystać z usług sieciowych, to jest on wymagany. Gry dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki cyfrowe, możecie również zakupić na własność ze zniżką, będąc abonentem XGP.

Kolejne miesiące to oczywiście nowe gry w ofercie, a do listopada nie zostaną usunięte inne pozycje. Wciąż możecie kupić abonament w promocyjnej cenie 29,99 złotych.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: