Nowe zestawy Xbox One S

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft zaprezentował nowe bundle.

Ciągle zastanawiacie się nad kupieniem Xbox One, lub chcecie zamienić starszy model na wersję S? Zapewne z tym problemem boryka się kilku graczy, ponieważ odświeżona wersja to nie tylko wygląd, ale i wsparcie dla UHD oraz HDR. W czasach gdy wielu z nas przerzuciło się już na nowe technologie TV, warto zastanowić się nad tym pomysłem.

Aby jeszcze bardziej nas zachęcić i dać nam większe pole wyboru, Microsoft przygotował dla graczy kolejne zestawy z grami Xbox. Tym razem zaprezentował nam nowe modele z ekskluzywnymi tytułami i to nie byle jakimi.

W pierwszym z nich otrzymamy najlepszą grę roku 2016 (tak, podkreślamy to za każdym razem) Forzę Horzion 3. Nie ma co tu dużo o nim mówić – grę zna każdy, a w pudełku znajdziemy kod na pobranie jej ze sklepu Xbox oraz 14 dni próbnego abonamentu Xbox Live Gold. Tytuł w usłudze Play Anywhere, więc zagramy również na Windows 10. Premiera zestawu już 7 lutego z dyskiem 500GB lub 1TB.

Xbox One S Forza Horizon 3 Bundle

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Kolejny bardzo interesujący bundle zawiera świeży exclusive na Xbox One, jakim jest Halo Wars 2. O tej grze możecie wiedzieć mniej niż o FH3, więc wypróbujcie ją już teraz biorąc udział w otwartej becie multiplayer, lub przeczytajcie kilka słów od nas na temat udostępnionego trybu Blitz. Tak jak w zestawie z festiwalem Horizon, otrzymamy kod na pobranie wersji cyfrowej, który również działa w usłudze Play Anywhere. Dostęp tej wersji już 17 lutego, czyli tym samym otrzymujemy wcześniejszy dostęp do gry, której premiera została wyznaczona 21 lutego. Zestaw posiada 1TB pamięci i tak samo zamienimy w nim nasze konto w Gold na 14 dni.

Xbox One S Halo Wars 2 Bundle

Polskie ceny zestawów poznamy już wkrótce.

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: