Nowe, wyższe ceny za Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nikt z nas nie lubi podwyżek cen, jednak z biegiem czasu są one nieuniknione. Tym razem dotknęły Game Passa.

W jednym z wywiadów, Phil Spencer przyznał, że podwyżki cen abonamentu z biegiem czasu mogą być konieczne. Po kilku tygodniach, jak podaje portal theverge.com,nastał właśnie ten moment. Cena subskrypcji niebawem poszybuje w górę.

Całe szczęście nie będzie to drastyczna zmiana. Bowiem, aktualnie cena za podstawowy Pass to 40 złotych, a nowa cena wyniesie 42,99. W przypadku wersji Ultimate ta różnica jest nieco większa. Z obecnego 54,99 podskoczy do 62,99 za miesiąc. Mówimy więc tu o różnicy trzech oraz dziewięciu złotych. Nie zmienia się za to cena Game Pass PC, zachowując cenę 39,99 PLN. W miejscu pozostaje także Xbox Live Gold.

Xbox Game Pass

Nowe ceny zaczną obowiązywać już od 6 lipca dla osób nieposiadających obecnie aktywnej subskrypcji, cała reszta zaś musi się liczyć z podwyżkami od 13 sierpnia.

Zmianie ma też ulec cena konsol Xbox Series X. Szacuje się, że ta może wzrosnąć o około 200 – 300 złotych.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: