Nowe mapy w Battlefield 1

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Studio DICE nie przestaje rozpieszczać graczy Battlefield 1 i zapowiada letnią aktualizację.

Na początku kwietnia twórcy obiecali comiesięczne aktualizacje gry, tak by systematycznie eliminować błędy oraz dodawać nowy content. Niedawno do pobrania została udostępniona wiosenna aktualizacja, w której zgodnie z obietnicą pojawiły się plutony dające możliwość tworzenia drużyn, by móc łączyć siły ze znajomymi, a już w czerwcu upubliczniona zostanie nowa mapa.
„Ofensywa Nivelle’a”, bo tak się będzie nazywać nowa nocna mapa, rozgrywać się ma na błotnistych terenach wokół francuskich miast Malmaison i Soupir gdzie przeprowadzona została ofensywa wojsk francuskich i brytyjskich przeciwko siłom niemieckim. Niestety zakończonych niepowodzeniem. Pole bitwy zostanie udostępnione wszystkim posiadaczom przepustki Premium.

Jednak to nie koniec nowości. Już teraz zapowiedziano, że wkrótce do testów na CTE (społecznościowe środowisko testowe) pojawi się mapa „Prise de Tahure”. Akcja przeniesie graczy na wzgórza w regionie Butte-de-Tahure. Aczkolwiek do oficjalnej premiery pozostali będą musieli poczekać. Ta zapowiedziana jest dopiero w ramach jesiennej aktualizacji.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 Autor wpisu:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: