Nowe gry w Xbox Game Pass od grudnia 2018

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Nieustannie rośnie oferta gier w ramach growej subskrypcji Xbox Game Pass. Co subskrybenci będą mogli ograć od grudnia?

Znana już jest świąteczna oferta Games with Gold w ramach subskrypcji Xbox Live, wśród której znajdziemy po raz pierwszy tytuł z pierwszej konsol Xbox. Jeśli nie jesteście członkami złotego abonamentu, z propozycją wychodzi Xbox Game Pass, gdzie co miesiąc goszczą nowe produkcje, ale również kila z nich ją opuszcza.

»Zobacz również: Poznaj ofertę Games with Gold na grudzień 2018

W listopadzie do Xbox Game Pass dołączyło Olli Olli 2 XLSniper Elite 4, GRIP: Combat Racing, Rise & Shine oraz Sheltered. Od dziś można ogrywać także Gardens Between, co ogłoszono dopieo dzisiaj. Na X018 otrzymaliśmy również informacje, że w grudniu do usługi dołączy Ori and the Blind Forest, Hellblade, Mutant Year Zero: Road to Eden, Kingdom: Two Crowns. Jak wygląda zatem pełne zestawienie Xbox Game Pass w grudniowej aktualizacji?

W grudniu 2018 subskrybenci Xbox Game Pass zagrają w:

 

Przypominamy, że wciąż trwa promocja na 1 miesiąc abonamentu w cenie jednej złotówki oraz na półroczne członkostwo w cenie 174,00 zł 87,00 złotych.

Abonament Xbox Game Pass oferuje swobodny dostęp do katalogu ponad 160 pełnych wersji gier. Miesięczna opłata wynosi 39,99 zł. Dodatkowo, gdy będziesz chciał kupić grę na własność, aby korzystać w niej nawet, gdy abonament wygaśnie, wszystkie produkcje ze zbioru są przecenione o 20%, a dodatki o 10%

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl