Nowe gry w BC: TimeShift, Assault Heroes 2 i Commanders: Attack of the Genos

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejne tytuły trafiają do biblioteki wstecznej kompatybilności.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Dużą nadzieję łączyliśmy z udostępnieniem Tony Hawk’s Pro Skater HD do usługi backward compatibility. Niestety, tak się jednak nie stało, ale otrzymaliśmy inne, również dobre gry. Teraz możemy łatwo do nich wrócić przez Xbox One.

Co przynosi dzisiejsza aktualizacja?

TimeShift
(2007)

TimeShift

Chcecie stać się władcą czasu? Timeshift to strzelanka z klimatem science-fiction, gdzie możemy w łatwy sposób operować czasem dzięki naszemu nowoczesnemu wyposażeniu. Jako rebeliant w inteligentnym kombinezonie możemy zatrzymywać oraz cofać czas. Przyda nam się on, aby powstrzymać szalonego naukowca, który jest naszym celem.


Assault Heroes 2
(2008)

Assault Heroes 2

Zręcznościowa strzelanka o nazwie Assault Heroes 2 pozwala wciągnąć na wiele godzin. System walki nie jest skomplikowany. Nasz cel to atakowanie kolejnych fal wrogich jednostek, na końcu których czekają bossowie. Tytuł ten kojarzy się z wieloma innymi podobnymi produkcjami, więc nie trudno jest się w niej odnaleźć.


Commanders: Attack of the Genos
(2008)

Commanders: Attack

Kolejna gra z futurystycznym klimatem to Commanders: Attack of the Genos. Tym razem jest to strategia wojenna, od SouthEnd Interactive. Czeka nas piętnaście misji taktycznych z użyciem kosmicznych maszyn bojowych. Nie zabrakło również trybu miltiplayer, z walkami PvP oraz drużynowymi podbojami.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: